100m 100G CFP2

Moduł CFP2-100GBASE-SR10 obsługuje długość łącza 100m na ​​standardowym włóknie wielomodowym (MMF, G.652). Sygnał 100 Gigabit Ethernet jest przenoszony na czterech długościach fal. Urządzenie obsługuje multipleksowanie i demultipleksowanie czterech długości fal.

cechy produktu

 

• Obsługuje przepływności od 103,1 Gb/s do 112 Gb/s

• Interfejs optyczny gniazda MPO 24

• Interfejs elektryczny CPPI

• Niechłodzony nadajnik 10x10Gb/s 850nm

• 10 równoległych elektrycznych interfejsów szeregowych

•Dotyczy 100m z OM3 MMF i 150m z OM4 MMF

• Niski pobór mocy <4W

•Cyfrowy interfejs monitora diagnostycznego

•Interfejs komunikacyjny MDIO

•Zgodny z 100GBASE-SR10

• Temperatura obudowy operacyjnej:

Komercyjne: 0 do 70 °C

Aplikacje

 

•100GBASE-SR10 Ethernet

•Wielomodowy OTN 10×11,2 Gb/s

•10x 10GE-SRLite Ethernet