Twoja lokalizacja: Dom
  • EDFA
  • 64 porty EDFA
  • 64 porty EDFA

    Wbudowany optyczny fwdm, może przesyłać razem sieć szerokopasmową i CATV.
    Przyjmuje technologię podwójnego płaszcza Er Yb Codoped;
    Porty wejściowe Catv: 1 opcjonalnie
    Olt porty wejściowe: 4-32 opcjonalnie
    Porty wyjściowe Com: 4-32 opcjonalne;
    Optyczna moc wyjściowa: całkowita moc wyjściowa do 15 W (41 dBm);
    Niski poziom szumów: <6dB, gdy wejście wynosi 0dBm;
    Doskonały interfejs zarządzania siecią, zgodny ze standardowym zarządzaniem siecią SNMP;
    Inteligentny system kontroli temperatury zmniejsza zużycie energii;

    Parametr techniki

    Przedmiot

    Jednostka

    Parametry techniki

    Uwaga

    Przepustowość operacyjna

    nm

    1545 - 1565

    Optyczny zakres mocy wejściowej

    dBm

    -3 - +10

    Max zadzwonił:-10-+10

    Czas przełączania optycznego

    ms

    ≤ 5

    Maksymalna optyczna moc wyjściowa

    dBm

    41

    Stabilność mocy wyjściowej

    dBm

    ±0,5

    Liczba szumów

    dB

    ≤6,0

    Optyczna moc wejściowa 0dBm, λ=1550nm

    Strata zwrotu

    Wejście

    dB

    ≥ 45

    Wyjście

    dB

    ≥ 45

    Typ złącza optycznego

    CATV IN:SC/APC,

    PON: SC/PC LUB LC/PC

    COM: SC/APC LUB LC/APC

    Utrata wstawiania PON do portu COM

    ≤ 1,0

    dBm

    C/N

    dB

    ≥ 50

    Warunki testowe zgodnie z

    GT/T 184-2002.

    C/CTB

    dB

    ≥ 63

    C/GUS

    dB

    ≥ 63

    Napięcie zasilania

    V

    Odp.: AC100V – 260V

    (50Hz~60Hz)

    B: DC48V (50Hz~60Hz)

    C: DC12V (50 Hz ~ 60 Hz)

    Zakres temperatury pracy

    °C

    -10 – +42

    Maksymalna wilgotność względna podczas pracy

    %

    Maksymalnie 95% bez kondensacji

    Maksymalna wilgotność względna przechowywania

    %

    Maksymalnie 95% bez kondensacji

    Wymiar

    mm

    483(dł)×440(szer)×88(wys)

     

     

     

    Kroki instalacji
    1. Przed zainstalowaniem sprzętu przeczytaj uważnie i zainstaluj sprzęt zgodnie z .Uwaga: za szkody spowodowane przez człowieka i inne wszelkie konsekwencje spowodowane błędem instalacji, które nie są zgodne z , nie ponosimy odpowiedzialności i nie zapewniamy bezpłatnej gwarancji.
    2. Wyjmij urządzenie z pudełka;przymocuj go do stojaka i niezawodnie uziemiaj.(Rezystancja uziemienia musi wynosić < 4Ω).
    3. Za pomocą multimetru cyfrowego sprawdź napięcie zasilania, upewnij się, że napięcie zasilania jest zgodne z wymaganiami, a klucz przełącznika znajduje się w pozycji „OFF”.Następnie podłącz zasilanie.
    4. Wprowadź sygnał optyczny zgodnie z komunikatem na wyświetlaczu.Przekręć kluczyk przełącznika do pozycji „ON” i obserwuj stan diody LED na panelu przednim.Gdy wskaźnik stanu pracy pompy zmieni kolor na zielony, urządzenie działa normalnie.Następnie naciśnij przycisk menu na panelu przednim, aby sprawdzić parametry pracy.
    5. Podłącz miernik mocy optycznej do wyjścia sygnału optycznego za pomocą standardowej zworki testowej światłowodu, a następnie zmierz optyczną moc wyjściową.Potwierdź, że zmierzona optyczna moc wyjściowa i wyświetlana moc są takie same i osiągnęły wartość nominalną.(Upewnij się, że miernik mocy optycznej znajduje się w pozycji testowej długości fali 1550nm; zworka testowa światłowodu jest dopasowana i na powierzchni złącza nie ma zanieczyszczeń.) Usuń standardową zworkę testową światłowodu i miernik mocy optycznej;podłączyć urządzenie do sieci.Do tej pory urządzenie zostało całkowicie zainstalowane i debugowane.

    Aplikacja

    Sieć wzmacniająca światłowód jednomodowy 1550

    Sieć FTTH

    Sieć CATV

    Sieć dalekobieżna.FTTx PON, maksymalna długość fali roboczej: 1529.16~1563.86nm.

    Wszystkie rodzaje systemu transmisji SDH/PDH.