• head_banner

Zarząd GPHF

  • Huawei MA5800T GPHF C+ C++ 16 port GPON Service Board Card

    Huawei MA5800T GPHF C + C ++ 16-portowa karta serwisowa GPON

    Huawei MA5800-X2, MA5800-X7, MA5800-X15, MA5800-X17 16-portowa karta interfejsu GPON OLT

    GPHF jest najlepiej sprzedającą się płytą serwisową GPON z serii Huawei MA5800 OLT

    Karta interfejsu portu Huawei 16-GPON z modułem SFP B+/C+/C++

    Wsparcie podzielonej racji 1:128

    Prędkość transmisji: 2,488 Gbit/s, prędkość odbioru: 1,244 Gbit/s

    Typ interfejsu: SC/PC